Odbori

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu

Ime i prezime narodnog poslanika (član)
Poslaničke grupe
Ime i prezime narodnog poslanika (zamenik člana)
Poslaničke grupe
ANDRIĆ SVETOZAR (član)
Poslanička grupa SPAS
TOMIĆ ŽELJKO (zamenik člana)
Poslanička grupa SPAS
BOGATINOVIĆ ŽARKO (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PALALIĆ GOJKO (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
DAVIDOVAC TIJANA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
SUBIĆ MILENKA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
FILIPOVIĆ NENAD (član)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
UNKOVIĆ mr SLAVENKO (zamenik člana)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
FREMOND ARPAD (zamenik predsednika)
Poslanička grupa Savez vojvođanskih Mađara
KIŠ NANDOR (zamenik člana)
Poslanička grupa Savez vojvođanskih Mađara
JANOŠEVIĆ STANISLAVA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KNEŽEVIĆ VESNA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MATIĆ VEROLjUB (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
STJEPANOVIĆ VESNA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MILETIĆ MILIJA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
ĐURICA MILAN (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PETROVIĆ OLjA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PAVLOVIĆ NEBOJŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
RADOVIĆ DIJANA (član)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
PAUNOVIĆ SNEŽANA (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
RAKONjAC dr LjUBINKO (član)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
BROZ JOSIP (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
RISTIČEVIĆ MARIJAN (predsednik)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
POPOVIĆ IVANA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
STANOJLOVIĆ VELIBOR (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MATEJIĆ ILIJA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
STOJILKOVIĆ MOMIR (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
SPASOJEVIĆ GORAN (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
TODOROVIĆ SONjA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
BAROŠ NENAD (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
VELjKOVIĆ JELISAVETA (član)
Poslanička grupa PUPS - „Tri P“
STOŠIĆ HADžI MILORAD (zamenik člana)
Poslanička grupa PUPS - „Tri P“
ZELjUG MARKO (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KOVAČEVIĆ GORAN (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“

Aktivnosti odbora

Prva sednica Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu

Ponedeljak, 26. oktobar 2020. |

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu održao je Prvu sednicu, 26. oktobra 2020. godine.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6