Radne grupe

Radna grupa za unapređenje izbornog procesa

Na Trećoj sednici Odbora za ustavna pitanja i zakonodavstvo, održanoj 29. aprila 2024. godine, članovi Odbora doneli su Odluku o obrazovanju Radne grupe za unapređenje izbornog procesa, u sastavu:

  1. narodni poslanik Uglješa Mrdić, član i
    Nikola Banjac, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe ALEKSANDAR VUČIĆ, Srbija ne sme da stane;

  2. narodni poslanik Uglješa Marković, član i
    narodni poslanik Marko Milošević, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe IVICA DAČIĆ - Socijalistička partija Srbije (SPS);

  3. narodni poslanik Ana Jakovljević, član i
    Zlata Jusufović, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Narodni pokret Srbije - Novo lice Srbije;

  4. narodni poslanik Jelena Jerinić, član i
    narodni poslanik Marina Mijatović, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Zeleno-levi klub - Ne davimo Beograd;

  5. narodni poslanik Filip Tatalović, član i
    Dušan Dinčić, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Demokratska stranka - DS;

  6. narodni poslanik Ana Krstić, član i
    narodni poslanik Branko Pavlović, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe MI - GLAS IZ NARODA;

  7. narodni poslanik Risto Kostov član i
    Kristina Antić, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe PUPS - solidarnost i pravda;

  8. Luka Pušić, član i
    Slobodan Radulović, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Savez vojvođanskih Mađara;

  9. Uroš Kandić, član i
    Nataša Mihailović Vacić, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Socijaldemokratska partija Srbija;

  10. narodni poslanik Zagorka Aleksić, član i
    narodni poslanik Nenad Filipović, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Dragan Marković Palma - Jedinstvena Srbija;

  11. narodni poslanik Danijela Nestorović, član i
    Aleksandar Stevanović, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe Ekološki ustanak;

  12. narodni poslanik Đorđe Komlenski, član i narodni poslanik Marijan Rističević, zamenik člana, na predlog Poslaničke grupe PS – NSS - USS- RS;

  13. narodni poslanik prof. dr Rejhan Kurtović, član i
    Edin Numanović, zamenik člana, na predlog SPP;

  14. narodni poslanik Ahmedin Škrijelj, član i
    narodni poslanik Selma Kučević, zamenik člana, na predlog SDA;

  15. narodni poslanik Šaip Kamberi, član i
    Rahim Salihi, zamenik člana, na predlog PDD;

  16. Pavle Dimitrijević, član i
    Vladana Jaraković, zamenik člana, na predlog CRTE;

  17. Bojan Klačar, član i
    Slađana Komatina, zamenik člana, na predlog CeSIDA;

  18. Nemanja Nenadić, predsedavajući i
    Robert Sepi, zamenik člana, na predlog Transparentnost Srbija.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
petak, 21. jun

Ceo kalendar događaja