Odbori

Odbor za dijasporu i Srbe u regionu

Ime i prezime narodnog poslanika (član)
Poslaničke grupe
Ime i prezime narodnog poslanika (zamenik člana)
Poslaničke grupe
ALAVANjA SLOBODAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
RADOSAVLjEVIĆ NIKOLA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
BOŠKOVIĆ MLADEN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
DABIĆ ĐORĐE (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
ČOTRIĆ ALEKSANDAR (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
JAKOVLjEVIĆ BILjANA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
ĐURICA MILAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
SRBLjANOVIĆ STEFAN (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
ILIĆ MILAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
LjUBIŠIĆ NATAŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
JOVANOVIĆ mr JADRANKA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
STOJMIROVIĆ prof. dr LjUBIŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
LAKIĆ SANjA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
VESOVIĆ PETAR (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
LANGURA JANKO (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
TERZIĆ MILOŠ (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
LINTA MIODRAG (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MLADENOVIĆ MARKO (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MARKOVIĆ ALEKSANDAR (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KAPELAN RAJKO (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MILIĆ GORAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KESAR DEJAN (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PUPIN KOŠĆAL JUSTINA (zamenik predsednika)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
AREŽINA RADOVAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
STOŠIĆ HADžI MILORAD (član)
Poslanička grupa PUPS - „Tri P“
JOVANOVIĆ ALEKSANDAR (zamenik člana)
Poslanička grupa PUPS - „Tri P“
TANDIR SAMIR (član)
Poslanička grupa Stranka pravde i pomirenja SPP - Ujedinjena seljačka stranka USS
PRAMENKOVIĆ prof. dr MISALA (zamenik člana)
Poslanička grupa Stranka pravde i pomirenja SPP - Ujedinjena seljačka stranka USS
TVRDIŠIĆ RADOVAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
TOMIĆ ŽELJKO (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
UNKOVIĆ SLAVENKO (član)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
FILIPOVIĆ NENAD (zamenik člana)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
VUJADINOVIĆ MILIMIR (predsednik)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
BOGDANOVIĆ MARKO (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“

Aktivnosti odbora

Osma sednica Odbora za dijasporu i Srbe u regionu

Petak, 19. novembar 2021. |

Članovi Odbora za dijasporu i Srbe u regionu održali su 19. novembra 2021. godine sednicu, na kojoj je v.d. direktora Uprave za dijasporu i Srbe u regionu Arno Gujon predstavio rad Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu za 2021. godinu i planove za 2022. godinu.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2