Одбори

Одбор за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
БАЈРАМИ АРЂЕНД (члан)
Посланичка група УЈЕДИЊЕНА ДОЛИНА - СДА САНЏАКА
ХОЏИЋ МИРСАД (заменик члана)
Посланичка група УЈЕДИЊЕНА ДОЛИНА - СДА САНЏАКА
БОЈАНИЋ ЗОРАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАТИЋ ВЕРОЉУБ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВОЈИНОВИЋ НИКОЛА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВЕИНОВИЋ НЕВЕНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ГРБИЋ МАЈА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КОСТАДИНОВА НЕВЕНКА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈАЊУШЕВИЋ КРСТО (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПЕТРОВИЋ СНЕЖАНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КЕСАР ДЕЈАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАТОВИЋ РАЈКА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КОЖОВИЋ НИКОЛА (члан)
Посланичка група СПАС
АНДРИЋ СВЕТОЗАР (заменик члана)
Посланичка група СПАС
МИЛОЈЕВИЋ МИЛОСАВ (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈОВАНОВИЋ НАТАША (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МРКОЊИЋ МИЛУТИН (заменик председника)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
МАРКОВИЋ УГЉЕША (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
НИКОЛИЋ ИВАНА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СПАСОЈЕВИЋ ГОРАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПЕКАРСКИ ГОРАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЧАРАПИЋ АНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПУПОВАЦ АДРИЈАНА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈОЛОВИЋ НИКОЛА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
РАКИЋ КАТАРИНА (председник)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
БАНЂУР МИЛОШ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ТАНДИР САМИР (члан)
Посланичка група Странка правде и помирења СПП - Уједињена сељачка странка УСС
ЂИВАНОВИЋ ДАНИЕЛ (заменик члана)
Народни посланици који нису чланови посланичких група
ТОРБИЦА БОЈАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СТАНОЈЛОВИЋ ВЕЛИБОР (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
УНКОВИЋ мр СЛАВЕНКО (члан)
Посланичка група Јединствена Србија
АЛЕКСИЋ ЗАГОРКА (заменик члана)
Посланичка група Јединствена Србија
УРОШЕВИЋ МИЛАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МИРКОВИЋ АЛЕКСАНДАР (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“

Активности одбора

Трећа седница Одбора за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације

Уторак, 15. децембар 2020. |

На седници, одржаној 15. децембра 2020. године, чланови Одбора размотрили су Извештај о раду Регулаторне агенције за електронске комуникације и поштанске услуге за 2019. годину.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Будите у току