Народна скупштина Републике Србије / Активности / Детаљи активности

6. октобар 2021. Председник Народне скупштине Ивица Дачић и амбасадор Краљевине Шпаније у Републици Србији Раул Бартоломео Молина
Среда, 6. октобар 2021.
Председник Народне скупштине Ивица Дачић примио амбасадора Краљевине Шпаније у Републици Србији
Председник Народне скупштине Ивица Дачић примио је данас амбасадора Краљевине Шпаније у Републици Србији Раула Бартоломеа Молину.
Председник Народне скупштине Ивица Дачић истакао је да су односи између Србије и Шпаније веома добри и да се интензивна сарадња остварује како на билатералном нивоу, тако и кроз сарадњу на мултилатералном плану. Изразио је спремност да настави њихово даље јачање кроз интензивирање сарадње између парламената две земље.
Председник Народне скупштине упознао је саговорника са активностима Народне скупштине у јесењем делу заседања које је јуче започело.
Саговорници су се сложили да треба наставити интензиван политички дијалог, чему ће значајно допринети и предстојећа посета председника Народне скупштине Краљевини Шпанији на позив председнице Конгреса Маричељ Батет.