Одбори

Одбор за правосуђе, државну управу и локалну самоуправу

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
ВАСИЋ АНДРИЈАНА (члан)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
МРДИЋ др УГЉЕША (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ВУЈАЧИЋ СВЕТОЗАР (члан)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ПАЛАЛИЋ ЈОВАН (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ВУКСАНОВИЋ МОМЧИЛО (члан)
Посланичка група ПУПС - солидарност и правда
ВЕЉКОВИЋ ЈЕЛИСАВЕТА (заменик члана)
Посланичка група ПУПС - солидарност и правда
ГАВРИЛОВИЋ МИОДРАГ (члан)
Посланичка група Демократска странка - ДС
МИТРОВИЋ др НЕНАД (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка - ДС
ГАЈИЋ ВЛАДИМИР (члан)
Посланичка група Народна странка
НОВАКОВИЋ БОРИСЛАВ (заменик члана)
Посланичка група Народна странка
ЂУКАНОВИЋ ВЛАДИМИР (председник)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
МИЛЕТИЋ МИЛИЈА (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ЗАГРАЂАНИН ВЛАДАН (члан)
Посланичка група ИВИЦА ДАЧИЋ - Социјалистичка партија Србије (СПС)
РАДОВИЋ ДИЈАНА (заменик члана)
Посланичка група ИВИЦА ДАЧИЋ - Социјалистичка партија Србије (СПС)
ИЛИЋ-СТОШИЋ БИЉАНА (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ЈЕРИНИЋ проф. др ЈЕЛЕНА (заменик председника)
Посланичка група ЗЕЛЕНО - ЛЕВИ КЛУБ, НЕ ДАВИМО БЕОГРАД, МОРАМО
ПАВИЋЕВИЋ проф. др ЂОРЂЕ (заменик члана)
Посланичка група ЗЕЛЕНО - ЛЕВИ КЛУБ, НЕ ДАВИМО БЕОГРАД, МОРАМО
КОМЛЕНСКИ ЂОРЂЕ (члан)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ТОРБИЦА БОЈАН (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
КРАЉ ДУБРАВКА (члан)
Посланичка група ИВИЦА ДАЧИЋ - Социјалистичка партија Србије (СПС)
СТЕВИЋ ЗВОНИМИР (заменик члана)
Посланичка група ИВИЦА ДАЧИЋ - Социјалистичка партија Србије (СПС)
МАЧУЖИЋ ПУЗИЋ МАЈА (члан)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
РИСТИЧЕВИЋ МАРИЈАН (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
МИЛОШЕВИЋ ЈЕЛЕНА (члан)
Посланичка група УЈЕДИЊЕНИ - ССП, ПСГ, ПРЕОКРЕТ, СЛОГА
ПАШИЋ ТАТЈАНА (заменик члана)
Посланичка група УЈЕДИЊЕНИ - ССП, ПСГ, ПРЕОКРЕТ, СЛОГА
НЕСТОРОВИЋ ДАНИЈЕЛА (члан)
Посланичка група МОРАМО - ЗАЈЕДНО
ЦАКИЋ НЕБОЈША (заменик члана)
Посланичка група МОРАМО - ЗАЈЕДНО
ПАНТИЋ ПИЉА БИЉАНА (члан)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ЈОВАНОВИЋ ДРАГАН (заменик члана)
Посланичка група „АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗАЈЕДНО МОЖЕМО СВЕ“
ПАСТОР др БАЛИНТ (члан)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
ФРЕМОНД АРПАД (заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
ШУЛКИЋ ДЕЈАН (члан)
Посланичка група НАДА - НОВИ ДСС - ПОКС
ТОМАШЕВИЋ мр НЕНАД (заменик члана)
Посланичка група НАДА - НОВИ ДСС - ПОКС

Активности одбора

Прва седницa Oдбора за правосуђе, државну управу и локалну самоуправу

Среда, 3. август 2022. |

Одбор за правосуђе, државну управу и локалну самоуправу одржао је Прву седницу, 3. августа 2022. године. Седницу је, на основу члана 25. Пословника Народне скупштине, сазвао председник Народне скупштине др Владимир Орлић.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Будите у току