Одбори

Одбор за пољопривреду, шумарство и водопривреду

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
БОГДАНОВИЋ ГОРАН (члан)
Посланичка група Демократска странка
ПАНИЋ ЉУБАН (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
БОГОСАВЉЕВИЋ БОШКОВИЋ проф. др СНЕЖАНА (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
СТЕПИЋ ВЕСНА (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
ГЕРОВ РАДМИЛА (члан)
Посланичка група Либерално демократска партија
ПОПОВИЋ ЈУДИТА (заменик члана)
Посланичка група Либерално демократска партија
ДУЈОВИЋ САША (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
ЈОВИЦКИ ВЕСНА (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
ИГИЋ проф. др РУЖИЦА (члан)
Посланичка група Демократска странка Србије - Војислав Коштуница
ПОПОВИЋ др НЕНАД (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка Србије - Војислав Коштуница
КИТАНОВИЋ НЕНАД (члан)
Посланичка група Уједињени региони Србије
ТРАВАР МИЉЕВИЋ ЈЕЛЕНА (заменик члана)
Посланичка група Уједињени региони Србије
КОВАЧЕВИЋ МИЛАН (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
КАРИЋ ДРАГОМИР (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
КУНТИЋ ПЕТАР (члан)
Посланичка група Демократска странка
МИЛИВОЈЕВИЋ СРЂАН (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
ЛАЗИЋ мр СИНИША (члан)
Посланичка група Демократска странка
СТАНКОВИЋ мр ЖИВОЈИН (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
МАКСИМОВИЋ САША (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
СУШЕЦ ЖЕЉКО (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ОБРАДОВИЋ ЈАСМИНА (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
РАИЧЕВИЋ РАДОВАН (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ПРОТИЋ ЧЕДОМИР (члан)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
ЈЕРЕМИЋ СЛОБОДАН (заменик члана)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
РИСТИЧЕВИЋ МАРИЈАН (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ПРАЛИЦА ЗОРАН (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
СЕНИЋ АЛЕКСАНДАР (председник)
Посланичка група Демократска странка
ЈОВАНОВИЋ ИВАН (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
СТАНОЈЕВИЋ ВЕЛИМИР (члан)
Посланичка група Нова Србија
МАРКИЋЕВИЋ МИРОСЛАВ (заменик члана)
Посланичка група Нова Србија
ФРЕМОНД АРПАД (члан)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
ПЕК ЗОЛТАН (заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара

Активности одбора

25. седница Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду

Четвртак, 12. децембар 2013. |

Чланови Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду, на седници одржаној 12. децембра, разматрали су и једногласно усвојили Информацију о раду Министрства пољопривреде, шумарства и водoпривреде за период април-јун 2013. године и за период јул-септембар 2013. године.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Будите у току