Одбори

Одбор за образовање, науку, технолошки развој и информатичко друштво

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
АТЛАГИЋ проф. др МАРКО (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ЈУГОВИЋ АЛЕКСАНДАР (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
БИЋАНИН МИЛЕНА (члан)
Посланичка група Социјалдемократска партија Србије
ЈЕЛЕНКОВИЋ др ПРЕДРАГ (заменик члана)
Посланичка група Социјалдемократска партија Србије
БОЈИЋ ДУБРАВКО (члан)
Посланичка група Српска радикална странка
САВИЋ НИКОЛА (заменик члана)
Посланичка група Српска радикална странка
ЗУКОРЛИЋ др МУАМЕР (председник)
Народни посланици који нису чланови посланичких група
ЉУБИЋ МИЛАН (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ЈЕРКОВ др АЛЕКСАНДРА (члан)
Посланичка група Демократска странка
БОЖОВИЋ БАЛША (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
ЈОВАНОВИЋ НАТАША Ст. (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ЈЕВТИЋ ЈОВИЦА (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ЈОКИЋ доц. др МИХАИЛО (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ОБРАДОВИЋ БОГДАН (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
КНЕЖЕВИЋ проф. др МИЛАН (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ПАРЕЗАНОВИЋ МАРКО (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
КОРАЋ др ЖАРКО (члан)
Посланичка група Либерално демократска партија – Лига социјалдемократа Војводине – СДА Санџака
ГЕГИЋ БАЈРО (заменик члана)
Посланичка група Либерално демократска партија – Лига социјалдемократа Војводине – СДА Санџака
КОСАНИЋ ЂОРЂЕ (члан)
Посланичка група Јединствена Србија
ЈЕВЂИЋ МАРИЈА (заменик члана)
Посланичка група Јединствена Србија
МИХАЈЛОВИЋ МИЛЕТИЋ (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
БУКВИЋ др сци. мед. ДАНИЦА (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
МИХАЈЛОВСКА ЉУПКА (члан)
Посланичка група Странка модерне Србије
РАДОЈЕВИЋ НЕМАЊА (заменик члана)
Посланичка група Странка модерне Србије
ОБРАДОВИЋ проф. др ЖАРКО (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
РАКОЊАЦ др ЉУБИНКО (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
ОРЛИЋ др ВЛАДИМИР (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
АВРАМОВ АНДРИЈАНА (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ПАПУГА ОЛЕНА (члан)
Посланичка група Либерално демократска партија – Лига социјалдемократа Војводине – СДА Санџака
ЛАЗИЋ НАДА (заменик члана)
Посланичка група Либерално демократска партија – Лига социјалдемократа Војводине – СДА Санџака
СТОЈМИРОВИЋ проф. др ЉУБИША (заменик председника)
Посланичка група Српска напредна странка
ДРАГИШИЋ проф. др ЗОРАН (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ХАСАНИ ФАТМИР (члан)
Народни посланици који нису чланови посланичких група
ФРЕМОНД АРПАД (заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара

Активности одбора

40. седница Одбора за образовање, науку, технолошки развој и информатичко друштво

Петак, 27. септембар 2019. |

На седници одржаној 27. септембра, чланови Одбора размотрили су Предлог закона о изменама и допунама Закона о буџету Републике Србије за 2019. годину – раздео 26 Министарство просвете, науке и технолошког развоја и раздео 31 Министарство омладине и спорта.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Будите у току